• Radosław Belniak tel.: 504 212 863
  • Dorota Belniak tel.: 504 212 862

logo CRF

o kancelarii

O kancelarii

Kancelaria świadczy usługi od 1996 roku. Naszymi klientami są głównie mikro oraz małe przedsiębiorstwa z terenu powiatu mrągowskiego, choć świadczymy również usługi na rzecz kilku podmiotów wchodzących w skład grup kapitałowych oraz międzynarodowych koncernów prowadzących działalność na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i komfort świadczonych usług. Zaufanie jakim darzą nas klienci jest najistotniejszym elementem naszych kontaktów i dopinguje nas do ciągłego doskonalenia warsztatu wzajemnej współpracy.

Od początku działalności duży nacisk kładziemy na informatyzację procesów zarządzania kancelarią i zastosowanie najnowszych technik obsługi klienta i współpracy z wykorzystaniem technik elektronicznego obiegu informacji na linii klient-kancelaria. Dzięki takim rozwiązaniom nasi klienci mogą się skupić na maksymalizacji zysków, poprzez oszczędność czasu i środków.

Kadra kancelarii to 7-osobowy zespół doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem. Oprócz tego nasz zespół tworzy kilkuosobowa kadra specjalistów prowadzących samodzielnie działalność biznesową. Ponadto stale współpracujemy z radcą prawnym, kancelarią adwokacką oraz innymi zaufanymi doradcami podatkowymi naszego regionu.

Nasze doświadczenie wykorzystujemy świadcząc usługi na rzecz ponad 120 klientów prowadzących uproszczoną rachunkowość oraz ponad 10 klientów prowadzących pełną rachunkowość w oparciu o outsourcing i udostępnione przez kancelarię systemy zarządzania.